Liga okręgowa 2012/2013

• autor: Kierownik, 2012-09-17 07:31

CHEMIK BYDGOSZCZ

SPÓJNIA B.B.  0 - 5 ( 0 - 4 )

Nie udała się opóźniona inauguracja sezonu dla Naszej drużyny. W meczu drugiej kolejki przegrywamy na własnym boisku z zespołem Spójni Białe Błota w stosunku 0 - 5 ( 0 - 4 ). Na małe usprawiedliwienie należy jedynie dodać, że w lidze gramy rocznikami 1999 i 2000, natomiast, gdy w większości nasi rywale grają rocznikami 1998 co jest dopuszczone obowiązującym regulaminem rozgrywek. Tak było również podczas tego spotkania, gdzie  drużyna naszych gości wystawiła skład rocznika 1998 co było widoczne na boisku. Górowali nad naszym zespołem warunkami fizycznymi, technicznymi i szybkościowymi co w tym wieku zawodników jest bardzo widoczne. Jednak przed sezonem nikt nie mówił, że będzie łatwo i trzeba płacić " frycowe " co miejmy nadzieję uświadomi naszym zawodnikom na jakim poziomie znajdują się obecnie ich umiejętności i ile trzeba jeszcze włożyć pracy treningowej w samodoskonalenie. Z mojego punktu widzenia kolejną przyczyną słabszej gry zespołu jest brak udziału w treningach drużyny zawodników uczęszczających do gimnazjum sportowego na Zawiszy. Ośmiu zawodników będących w kadrze zespołu przychodzi tylko na mecze - ponieważ treningi odbywają na Zawiszy. I jak teraz trener zespołu ma pracować nad zgraniem drużyny, opracowaniem rozgrywania akcji oraz innych fragmentów gry mając na treningach połowę zespołu w tym żadnego bramkarza oraz skąd ma wiedzieć w jakiej są ci zawodnicy formie - " chybił trafił ". Myślę , że na pewno dla Naszego zespołu nic dobrego z tego nie wyjdzie...... Odnośnie meczu - porażka w pełni zasłużona. W pierwszej połowie trzy bramki tracimy w ciągu trzech minut po błędach obrońców. W drugiej części spotkania gra już bardziej wyrównana jednak nie potrafimy zdobyć nawet honorowej bramki. Na wyróżnienie w meczu zasługują Adrian Włosiński, Fabian Bereza i Mateusz Wysocki za waleczność i chęć walki, pozostali zawodnicy na swoim normalnym poziomie......

Chemik II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 0 - 5 ( 0 - 4 )

0 - 1 - Spójnia Białe Błota - 14 min

0 - 2 - Spójnia Białe Błota - 16 min

0 - 3 - Spójnia Białe Błota - 17 min

0 - 4 - Spójnia Białe Błota - 33 min

0 - 5 - Spójnia Białe Błota - 65 min

Drużyna wystąpiła w składzie : M.Hermanowski ( 36 min O.Tomas ), J.Adrych ( 50 min M.Gulcz ), A.Korbal, W.Banaszkiewicz ( 60 min D.Czapliński ), D.Michalski ( 36 min P.Brukwicki ), P.Twardowski, F.Bereza, A.Włosiński, D.Lewandowski ( 45 min J.Andrzejak ), M.Wróblewski ( 36 min K.Tomaszewski ), M.Wysocki

Za tydzień 22 września / sobota godz. 11:00 / wyjazdowe spotkanie z zespołem LZS Jadowniki.