• autor: Kierownik, 2012-09-30 08:35

CHEMIK BYDGOSZCZ

BKS BYDGOSZCZ  4 - 1 ( 3 - 0 )

Czwarta kolejka rozgrywek ligi okręgowej. Była już porażka, potem remis i nadszedł czas na zwycięstwo. Tym razem na własnym boisku gościmy w derbowym pojedynku trampkarzy BKS-u Bydgoszcz. Drużyna chyba wzięła sobie do serca moje ostre słowa po ostatnim meczu z LZS Jadowniki i moje życzenia dotyczące strzelonej bramki i w tym meczu zdobyła ich aż cztery. Mecz mógł się podobać kibicom. Zarówno jedna jak i druga drużyna zagrały dobre spotkanie. Chemik jednak szybko obejmuje prowadzenie w pierwszej połowie i dokłada kolejne bramki - po 16 minutach prowadzimy już 3 - 0 i spokojnie " dowozimy " zwycięstwo do końca. Dobrym posunięciem trenera Andrzeja Retlewskiego jest przesunięcie Wiktora Banaszkiewicza z linii obrony do ataku. Wiktor gdy zaczynał grać w Chemiku w pierwszym sezonie był jednym z najlepszych napastników drużyny, później były gorsze chwile i w kolejnych sezonach ciężko było mu zdobywać bramki aż postanowił grać w obronie, gdzie znalazł swoje miejsce. I w końcu ponownie " obudził " się w nim Bombardier co udowodnił w tym meczu zdobywając dwie ładne bramki - oby tak dalej. Dobry mecz rozgrywali również Mateusz Wysocki, Dawid Lewandowski, Hubert Chłopecki i Patryk Twardowski / piękna bramka po atomowym uderzeniu z dużej odległości oraz dwie asysty /. Trzeba wyróżnić za to spotkanie całą drużynę, lecz jakbym miał pisać o każdym zawodniku to by zabrakło miejsca. Sumując w tym meczu nie było " słabych " punktów w naszym zespole. Wszyscy zagrali dobry mecz realizując wytyczne założone przez trenera. Brawo chłopacy i oby tak dalej. Trzeba dodać, że wystąpiliśmy osłabieni brakiem Adriana Włosińskiego i Mikołaja Tabisz / wracaj Miki do zdrowia /. Zauważyłem również na trybunach kilka młodych pięknych kobiet w wieku zbliżonym do naszych zawodników - kibicowały one naszej drużynie co chyba jeszcze bardziej mobilizowało chłopaków do gry.... Ciekawa sprawa. Chyba na następny mecz sam te kobiety zaproszę.... Ogółem fajny mecz i pierwsze zwycięstwo - gratulacje.

Chemik II Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 4 - 1 ( 3 - 0 )

Bramki zdobyli :

1 - 0 - Wiktor Banaszkiewicz / asysta P. Twardowski / - 9 min

2 - 0 - Dawid Lewandowski / asysta P.Twardowski / - 14 min

3 - 0 - Wiktor Banaszkiewicz / asysta M.Wysocki / - 16 min

4 - 0 - Patryk Twardowski / asysta M.Wysocki / - 45 min

4 - 1 - BKS Bydgoszcz - 58 min

Drużyna wystąpiła w składzie : O.Tomas / 36 min M.Hermanowski /, A.Korbal, J.Adrych, H.Chłopecki, D.Michalski / 56 min P.Brukwicki /, P.Twardowski, M.Wysocki, F.Bereza / 56 min J.Andrzejak /, M.Chocieszyński / 36 min M.Wróblewski /, D.Lewandowski / 65 min K.Tomaszewski /, W.Banaszkiewicz / 65 min D.Czapliński /

Żółta karta - 3 min poza boiskiem - Hubert Chłopecki

W kolejnym meczu wyjeżdżamy na ciężki mecz do drużyny Orzeł Kcynia - dokładnej daty ani godziny meczu na chwilę obecną jeszcze nie znamy.