Liga okręgowa 2012/2013

• autor: Kierownik, 2012-10-21 18:17

SPARTA JANOWIEC WLPK. -

CHEMIK BYDGOSZCZ 1- 2 ( 0 - 1 )

Siódma kolejka ligi okręgowej i kolejne zwycięstwo Naszego zespołu. Tym razem ciężkie wyjazdowe spotkanie z drużyną Sparty Janowiec Wielkopolski. Mecz rozgrywany jest przy pięknej słonecznej pogodzie na bardzo dobrze przygotowanym boisku. Naturalna murawa boiska w Janowcu robi duże wrażenie. Odnośnie samego meczu to w pierwszych minutach spotkania zdobywamy bramkę po akcji Dawida Lewandowskiego z Michałem Wróblewskim i prowadzimy 1 - 0. Mecz wyrównany i grany czysto , żadna z drużyn nie może jednak w dalszej części zdobyć bramki i tak aż do przerwy. Po przerwie do ataku ruszają gospodarze i po jednej z akcji zdobywają wyrównującą bramkę 1 - 1. Do zakończenia spotkania na zmianę atakują jedni i drudzy jednak bez efektów bramkowych. Gospodarzy ratują między innymi słupek i poprzeczka po strzałach Michała Wróblewskiego. W ostatniej minucie meczu po rzucie rożnym wykonywanym z naszej strony przez Mateusza Wysockiego z piłką mija się jeden z obrońców Sparty i Jakub Adrych dopada do bezpańskiej piłki i ładuje ją do bramki rywali 1 - 2 i z Janowca wywozimy 3 punkty. W drużynie gospodarzy na wyróżnienie zasługuje pewnie grająca linia obrony przez którą było ciężko naszym zawodnikom się przedostać i oddać celny strzał. W naszym zespole dobry mecz rozegrali Marcin Gulcz z Hubertem Chłopeckim w obronie oraz niezmordowany Adrian Włosiński, gratulacje też dla strzelców bramek. Ogółem dobry mecz z jednej i z drugiej strony. Brawo i tak dalej.

Sparta Janowiec Wlpk. - Chemik Bydgoszcz 1 - 2 ( 0 - 1 )

Bramki zdobyli :

0 - 1 - Michał Wróblewski / asysta Dawid Lewandowski / - 5 min

1 - 1 - Sparta Janowiec - 40 min

1 - 2 - Jakub Adrych / asysta Mateusz Wysocki / - 69 min

Drużyna wystąpiła w składzie : O.Tomas, M.Gulcz, P.Brukwicki ( 55 min A.Korbal ), H.Chłopecki, J.Adrych, F.Bereza ( 60 min M.Chocieszyński ), M.Wysocki, P.Twardowski, M.Wróblewski, A.Wlosiński, D.Lewandowski

Za tydzień 27.10.2012r / sobota godz. 11:30 / na naszym boisku szlagierowe spotkanie z liderem rozgrywek - zespołem Noteć Łabiszyn.