• autor: Kierownik, 2012-10-29 07:23

CHEMIK BYDGOSZCZ -

NOTEĆ ŁABISZYN  0 - 3 ( 0 - 2 )

Ósma kolejka rozgrywek ligi okręgowej. Na własnym boisku gościmy lidera rozgrywek - niepokonaną do chwili obecnej drużynę Noteci Łabiszyn. Drużyna ta gra rocznikiem 1998 co daje dużą przewagę nad innymi zespołami. Tak też było i w tym meczu, widoczna była wyraźna przewaga fizyczna i wzrostowa naszych rywali. Nasz zespół jednak rozegrał dobre spotkanie i technicznie nie odbiegał od przeciwników jednak to jeszcze na chwile obecną trochę za mało i ponosimy porażkę w stosunku 0 - 3. Chwała jednak za podjęcie walki i zawziętość na boisku. Mecz był w miarę wyrównany a drużyna Noteci zdobywa bramki po kontrach i uruchomieniu swojego najlepszego napastnika , który już w tych rozgrywkach ma na koncie zdobyte 23 bramki - naprawdę dobry , szybki i technicznie grający chłopak. My w meczu nie stwarzamy za dużo dogodnych sytuacji bramkowych, gdyż ciężko przedrzeć się przez obronę rywali. Jedynie Patryk Twardowski próbuje kilkukrotnie zaskoczyć bramkarza Noteci strzałami z dalszej odległości jednak bez efektu bramkowego. Trener Michał Żarski daje w meczu zagrać wszystkim powołanym zawodnikom aby doświadczyli walki z bardziej wymagającym przeciwnikiem. Porażka zasłużona lecz po dobrym i ciekawym meczu.

Chemik II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 0 - 3 ( 0 - 2 )

Bramki :

0 - 1 - Noteć Łabiszyn - 20 min

0 - 2 - Noteć Łabiszyn - 27 min

0 - 3 - Noteć Łabiszyn - 40 min

Drużyna wystąpiła w składzie : O.Tomas ( 55 min M.Hermanowski ), J.Adrych ( 55 min M.Chocieszyński ), M.Gulcz, H.Chłopecki ( 55 min K. Borowiak ), P.Brukwicki ( 55 min A.Korbal ), P.Twardowski, M.Wysocki, A.Włosiński ( 55 min J.Andrzejak ), D.Lewandowski ( 50 min F.Bereza ), M.Wróblewski, W.Banaszkiewicz ( 60 min D.Czapliński )

Żółte kartki : P. Twardowski ( 3 min poza boiskiem )

Za tydzień 4 listopada niedziela godz. 11:00 wyjazdowe spotkanie z zespołem Szubinianki Szubin ( na ten mecz wyjazd własnym środkiem transportu )