• autor: Kierownik, 2012-11-04 17:18

SZUBINIANKA SZUBIN -

Dziewiąta kolejka ligi okręgowej i ostatnie w tym roku wyjazdowe spotkanie. Tym razem jedziemy do Szubina, gdzie na naturalnej murawie przyszło nam zmierzyć się z miejscową Szubinianką. Mecz nie rozpoczął się zbyt dobrze, gdyż w pierwszym kwadransie gry po prostych błędach naszych obrońców tracimy dwie bramki i trzeba odrabiać straty. Do przerwy trwa wzajemna wymiana z jednej i drugiej strony jednak nie przynosi to zmiany rezultatu. Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Patryk Twardowski jednak po jego strzale z dużej odległości piłka trafia w poprzeczkę bramki Szubinianki. W przerwie ostra reprymenda od trenera i małe zmiany taktyczne. Od początku Nasza drużyna rusza do ataków co w końcu przynosi efekty bramkowe. Najpierw po doskonałym podaniu od Dawida Lewandowskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem gola zdobywa Patryk Twardowski i chwilę później ten sam zawodnik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Mateusza Wysockiego strzałem głową zdobywa wyrównującą bramkę. Wynik 2 - 2 i niestety chłopacy opadają z sił i do głosu dochodzą gospodarze zdobywając w krótkim odstępie czasu trzy bramki przy naszej żadnej. Ponosimy porażkę jednak po dobrym i emocjonującym meczu. Inna sprawa w tym spotkaniu to postawa sędziego który miał spore problemy z opanowaniem sytuacji na boisku oraz z rozróżnianiem kolorów koszulek zawodników wielokrotnie wskazując odmienne strony grania ale to i w jedną i drugą stronę... Poziom sędziowania pozostawił wiele do życzenia.

Szubinianka Szubin - Chemik II Bydgoszcz 5 - 2 ( 2 - 0 )

Bramki zdobyli :

1 - 0 - Szubinianka Szubin - 6 min

2 - 0 - Szubinianka Szubin - 14 min

2 - 1 - Patryk Twardowski / asysta D. Lewandowski / - 48 min

2 - 2 - Patryk Twardowski / asysta M. Wysocki / - 50 min

3 - 2 - Szubinianka Szubin - 55 min

4 - 2 - Szubinianka Szubin - 59 min

5 - 2 - Szubinianka Szubin - 68 min / rzut karny /

Drużyna wystąpiła w składzie : O.Tomas, H.Chłopecki, J.Adrych / 60 min K.Tomaszewski /, P.Brukwicki / 36 min A.Korbal /, M.Gulcz / 36 min K.Borowiak /, P.Twardowski, M.Wysocki, A.Włosiński / 45 min F.Bereza /, M.Wróblewski / 45 min A.Cimpean /, D.Lewandowski / 60 min J.Andrzejak /, W.Banaszkiewicz

Żółte kartki / 3 min poza boiskiem / - Patryk Twardowski i Hubert Chłopecki

Za tydzień - sobota 10 listopada godz. 11:00 ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej - zaległe z 1 kolejki - mecz z drużyną LZS Sipiory.  Zapraszamy więc na treningi.

P.S. Przypominam jednocześnie o uregulowaniu do trenera drużyny zaległych i bieżących składek treningowych.

Ponadto proszę pamiętać, że klubowa skarbonka jest głodna a jako, że ostatnie dwa mecze zostały przegrane trzeba ją nakarmić. Karmienie przed meczem z LZS Sipiory.