Turnieje halowe 2013

• autor: Kierownik, 2013-01-28 14:42

TURNIEJ HALOWY -

BIAŁE BŁOTA 2013

Rozpoczęły się intensywne przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2012/2013. Jako ,że aura jest niesprzyjająca wiele drużyn w tym okresie czasu bierze udział w organizowanych turniejach halowych. W dniu 25 stycznia br odbył się w Białych Błotach Noworoczny Turniej Piłki Halowej pod patronatem Wojewody Kujawsko - Pomorskiego w kategorii trampkarze. W turnieju tym wystawiliśmy dwa zespoły pod nazwą Chemik I i Chemik II. Ponadto udziały wzięły drużyny : Spójnia Białe Błota - dwa zespoły, Sparta Janowiec Wlkp, Szubinianka Szubin, LZS Grochowiska Księże, Victoria Bydgoszcz i BKS Bydgoszcz. Zespoły te zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne w których grano systemem każdy z każdym. Dla nas niestety losowanie nie było zbyt pomyślne ponieważ obie drużyny trafiły do jednej grupy eliminacyjnej i na dodatek tej cztero zespołowej.

Wyniki grupy eliminacyjnej :

Spójnia II Białe Błota - Chemik I - 2 - 0

Chemik II - BKS Bydgoszcz - 2 - 1 Tomaszewski, Każuro

Chemik II - Spójnia II Białe Błota - 2 - 2 Korbal, Każuro

Chemik I - BKS Bydgoszcz - 2 - 2 Wysocki, Twardowski

Chemik I - Chemik II - 2 - 4 Wróblewski, Włosiński - Każuro, Korbal, Banaszkiewicz , Cimpean

W tabeli końcowej grupy eliminacyjnej Chemik II zajął 1 miejsce i awansował do gry o miejsca 1 - 5 natomiast Chemik I zajął 4 miejsce i pozostała im walka o miejsca 6 - 9.

Wyniki Chemika I w walce o miejsca 6 - 9 :

LZS Grochowiska Księże - Chemik I - 2 - 5 Adrych, Wróblewski, Wysocki, Brukwicki, Włosiński

BKS Bydgoszcz - Chemik I - 1 - 2 Włosiński, Twardowski

Chemik I - Victoria Bydgoszcz - 8 - 1 Wróblewski - 5, Twardowski, Adrych, Włosiński

Po tych trzech zwycięstwach zespół Chemika I który zagrał w składzie : Stankovic, Chłopecki, Twardowski, Włosiński, Wróblewski, Wysocki, Gulcz, Brukwicki, Adrych zajął ostatecznie w tym turnieju 6 miejsce.

Natomiast Chemik II w walce o miejsca 1 - 5 :

Sparta Janowiec Wlkp - Chemik II - 0 - 0

Spójnia II Białe Błota - Chemik II - 1 - 2 Banaszkiewicz - 2

Szubinianka Szubin - Chemik II - 0 - 1 Borowiak

Spójnia I Białe Błota - Chemik II - 6 - 2 Banaszkiewicz, Czapliński

Ostatecznie zespół Chemika II , który zagrał w składzie : Tomas, Bereza, Każuro, Borowiak, Chocieszyński, Korbal, Banaszkiewicz, Cimpean, Tomaszewski, Michalski, Czapliński zajął wysokie 2 miejsce w turnieju. Turniej wygrał zespół Spójni Białe Błota I - jednak grali tam zawodnicy rocznika 1998 dlatego porażka nie przynosi nam ujmy. Gratulacje.

Ponadto otrzymaliśmy tez jedna nagrodę indywidualną - w wyniku wyboru organizatorów turnieju najlepszym zawodnikiem tych zawodów został wybrany Marcin Gulcz z Chemika I - brawo. Ogółem turniej bardzo dobrze zorganizowany, przebieg sprawny i chwała ogranizatorom tych zawodów sportowych.