Turnieje halowe 2013

• autor: Kierownik, 2013-02-17 17:26

TURNIEJ HALOWY -

KORONOWO CUP 2013

W dniu 10 lutego Nasza drużyna wzięła udział w kolejnym turnieju halowym przygotowującym młodych piłkarzy do rundy wiosennej. Tym razem gościliśmy w Koronowie na corocznie organizowanym turnieju Koronowo Cup. Oprócz naszego zespołu udział w tym turnieju wzięły drużyny : Victoria Koronowo, GLKS Osielsko, Wda Świecie / 2 zespoły /, SMS Włocławek, Rodło Kwidzyń, Unia Solec Kujawski, Unia Wąbrzeźno, AZS Bydgoszcz oraz Beniaminek St. Gdański. Ogółem 12 drużyn podzielonych w fazie eliminacyjnej na 3 grupy. My trafiliśmy do grupy B, w której osiągnęliśmy wyniki :

Chemik - Wda Rolplast Świecie 2 - 1 bramki - Wróblewski - 2

Chemik - Unia Wąbrzeźno 5 - 3 bramki - Wróblewski - 3, Tomaszewski, Włosiński

Chemik - SMS Włocławek 1 - 2 bramka - Wróblewski

Końcowa tabela grupy B :

1. SMS Włocławek 2. Chemik Bydgoszcz 3. Wda Rolplast Świecie 4. Unia Wąbrzeźno

Do kolejnej fazy rozgrywek wychodzimy z drugiego miejsca i gramy z pierwszym zespołem z grupy A - GLKS Osielsko

Chemik - GLKS Osielsko 1 - 4 bramka - Wróblewski

Po tej porażce nie udaje nam się awansować do czołowej trójki turnieju i pozostaje nam walka o miejsca 4 - 6 wraz z dwoma innymi przegranymi zespołami z półfinałów tj - Rodłem Kwidzyń i Beniaminkiem St. Gdański

Chemik - Rodło Kwidzyń 4 - 4 bramki - Wróblewski - 2, Gulcz, Twardowski

Chemik - Beniaminek St. Gdański 4 - 1 bramki - Wróblewski - 2, Włosiński , Wysocki

Ogółem zajmujemy  w turnieju dobre piąte miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie : Tomas, Włosiński, Wysocki, Chłopecki, Każuro, Tomaszewski, Brukwicki, Korbal, Wróblewski, Gulcz, Twardowski, Banaszkiewicz. Trener - Michał Żarski

Miłym akcentem jest również zdobycie króla strzelców turnieju Koronowo Cup 2013 przez naszego zawodnika  Michała Wróblewskiego - 11 bramek - brawo Michał.

Ponadto jak widać na załączonej galerii zespół wystąpił na tym turnieju po raz pierwszy w nowych strojach i dresach od naszego nowego sponsora - FIRMY ZIAJA.

Sprzęt sportowy bardzo ładny i wygodny, podobał się zawodnikom - dziękujemy firmie ZIAJA.