Liga okręgowa 2012/2013

• autor: Kierownik, 2013-05-02 21:47

LZS SIPIORY -

CHEMIK BYDGOSZCZ 0 - 4 ( 0 - 1 )

W dniu 1 maja rozgrywamy zaległe spotkanie ligowe przełożone z pierwszej kolejki rundy wiosennej z drużyną LZS Sipiory. W pierwszym meczu na Naszym boisku padł wynik 16 - 0 więc chłopcy pomimo wykładu trenera Michała Żarskiego podchodzą z lekką nonszalancją i widać to na boisku , którego stan i nawierzchnia pozostawia dużo do życzenia. W pierwszej połowie meczu Nasi chłopcy długo się męczą usiłując zdobyć bramkę, jednak za bardzo to nie wychodzi. Prawdę mówiąc to drużyna gospodarzy kilkukrotnie stworzyła lepsze sytuacje do zdobycia bramki. Dopiero w końcówce 1 pierwszej połowy Sebastian Szymański po podaniu Wiktora Banaszkiewicza zdobywa bramkę dającą nam prowadzenie do przerwy w stosunku 1 - 0. Chłopcy z Sipior widać , ze od rundy jesiennej zrobili duże postępy i pewno jeszcze niejednej drużynie moga sprawdzić psikusa :). Po przerwie Nasi trampkarze po małej reprymendzie od trenera biorą się do " roboty " i zdobywają kolejne trzy bramki zapewniając nam w tym " piknikowym " meczu zwycięstwo 4 - 0. W drugiej części meczu czerwoną kartką / 1 w tym sezonie dla naszej drużyny / został ukarany Marcin Gulcz. Decyzja sędziego spotkania chyba była zbyt niefortunna, ponieważ ręka była  - to fakt, lecz przy końcowej linii na środku boiska a zawodnik chciał piłkę zatrzymać aby nie wyleciała ona na jezdnię po zbyt silnym zagraniu od swojego kolegi - ale cóż decyzja arbitra jest niezawisła i Marcin musiał opuścić boisko. W bramce w drugiej części spotkania zagrał nowy talent bramkarski - Dawid Czapliński - już w tej chwili jego talent można porównywać z Arturem Borucem :) i oby dalej się tak rozwijał... Ogółem fajny mecz przy słonecznej pogodzie i gratulacje dla wszystkich zawodników za odniesione zwycięstwo.

LZS Sipiory - Chemik Bydgoszcz 0 - 4  ( 0 - 1 )

0 - 1 - Sebastian Szymański / asysta W. Banaszkiewicz / - 29 min

0 - 2 - Patryk Twardowski / asysta H. Chłopecki / - 45 min

0 - 3 - Wiktor Banaszkiewicz / asysta M. Gulcz / - 51 min

0 - 4 - Marcin Gulcz - 60 min

Drużyna wystapiła w składzie :Tomas ( 55 min Czapliński ), Chłopecki, Korbal, Adrych, Borowiak, Wysocki, Włosiński ( 50 min Tabisz ), Gulcz, Twardowski, Szymański ( 50 min Andrzejak ), Banaszkiewicz ( 55 min Tomaszewski )

Czerwona kartka - Marcin Gulcz ( zagranie ręką )