Liga okręgowa 2012/2013

• autor: Kierownik, 2013-05-17 15:58

CHEMIK BYDGOSZCZ -

ORZEŁ KCYNIA  2 - 2 ( 1 - 2 )

Kolejna kolejka rozgrywek rundy wiosennej. Na własnym boisku gościmy bezpośredniego sąsiada z tabeli ligowej - drużynę Orzeł Kcynia. Mecz mógł sie podobać zgromadzonym kibicom a remis nie krzywdzi żadnej z drużyn choć przy lepszej skuteczności napastników obu drużyn mógł on się zakończyć różnie. Na początku pierwszej połowy szybko zdobywamy bramkę po strzale Michała Wróblewskiego. Później trwa wymiana strzałów na jedną i drugą bramkę jednak bez efektów. Dopiero w 23 min po zagraniu ręką w polu karnym przez jednego z naszych obrońców sędzia dyktuje przeciwko nam rzut karny, który goście zamieniają na bramkę. Kilka minut później  znowu tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Piłka z rzutu wolnego zostaje wrzucona w pole karne pomiędzy linię obrony a bramkarza, dopada do niej jeden z zawodników Orła i umieszcza ją w naszej bramce. Do przerwy schodzimy z wynikiem 1 - 2. W drugiej części spotkania nadal dobre spotkanie. Ataki suną to na jedną , to na drugą bramkę jednak nic nie chce wpaść do jej środka. W 42 min doprowadzamy jednak do remisu po bramce Sebastiana Szymańskiego. Goście nie mają już za wiele sił i ograniczają się do groźnych kontr, które mogłyby przynieść bramki jednak dwu lub trzykrotnie pudłują w idealnych sytuacjach. I tak już do końca próbujemy zdobyć kolejną bramkę....jednak czasu nie starczyło. Wynik 2 - 2. Cała drużyna zagrała dobry mecz - chyba najlepszy w rundzie wiosennej i zasługuje na wyróżnienie..... oby tak dalej :)

Chemik Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 2 - 2 ( 1 - 2 )

1 - 0 - Michał Wroblewski ( asysta S. Szymański ) - 5 min

1 - 1 - Orzeł Kcynia - 23 min - rzut karny

1 - 2 - Orzeł Kcynia - 25 min

2 - 2 - Sebastian Szymański ( asysta M. Wysocki ) - 42 min

Drużyna wystapiła w składzie : Tomas, Adrych, Chłopecki, Michalski, Gulcz, Twardowski, Borowiak ( 36 min Banaszkiewicz ), Włosiński, Wysocki, Szymański, Wróblewski