Liga okręgowa 2012/2013

• autor: Kierownik, 2013-06-15 07:51

CHEMIK BYDGOSZCZ -

SZUBINIANKA SZUBIN 2 - 0 ( 0 - 0 )

W dniu 8 czerwca kończymy rozgrywki w lidze okręgowej sezonu 2012/2013. Na zakończenie w piękny, upalny dzień podejmujemy silny zespół Szubinianki Szubin, z którym to zespołem w rundzie jesiennej ponosimy porażkę. Tym razem jednak jest odwrotnie i Szubinianka wraca do Szubina bez punktów i bez zdobytych bramek. W pierwszej połowie spotkanie wyrównane z lekką przewagą naszych gości. Nie pada jednak żadna bramka. W drugiej części meczu nasi chłopcy bardziej wytrzymują ciężkie warunki do gry i zaczyna się uwidaczniać nasza przewaga co w końcu skutkuje zdobyciem pierwszej bramki przez Patryka Twardowskiego po kapitalnym strzale w " okienko " bramki gości z rzutu wolnego zza linii pola karnego. Chłopcy dalej " cisną " rywala i w ostatniej minucie meczu Mateusz Wysocki w zamieszaniu podbramkowym zdobywa drugą bramkę dającą nam zwycięstwo w stosunku 2 - 0. Gratulacje dla całej drużyny za postawę w tym trudnym i wyczerpującym meczu.

Chemik Bydgoszcz - Szubinianka Szubin 2 - 0 ( 0 - 0 )

Bramki zdobyli :

1 - 0 - Patryk Twardowski - 50 min / rzut wolny /

2 - 0 - Mateusz Wysocki - 70 min

Drużyna wystąpiła w składzie : Tomas ( 45 min Czapliński ), Chłopecki ( 45 min Chocieszyński ), Adrych ( 40 min Michalski ), Borowiak, Korbal, Banaszkiewicz, Wysocki, Twardowski, Szymański ( 40 min Gulcz ), Tabisz ( 60 min Andrzejak ), Włosiński

Żółta kartka - P.Twardowski

Koniec sezonu ligowego, powoli koniec roku szkolnego. Chłopcy będą się cieszyć z wakacji, rodzice z cudownych świadectw z czerwonym paskiem i jedziemy dalej..... W miesiącu czerwcu nadal trwają treningi prowadzone przez Michała Żarskiego, w drugiej połowie sierpnia drużyna wyjeżdża na obóz sportowy do Okonin Nadjeziornych i od nowego sezonu zaczynamy grę w lidze wojewódzkiej, gdzie zmierzymy się z wymagającymi przeciwnikami i o punkty naprawdę trzeba będzie ostro powalczyć. W tym sezonie zajęliśmy czwarte miejsce, najgorsze z możliwych, choć drużyny będące przed nami w tabeli - Spójnia Białe Błota i Orzeł Kcynia zdobyły tylko o punkt więcej od nas ale tak to już bywa, gdy nie wygrywa się spotkań z słabszymi rywalami tak wygląda zakończenie....

Ja w imieniu swoim i trenera dziękuję wszystkim zawodnikom za wspólnie spędzony czas, dostarczone emocje i fajną zabawę z piłką oraz rodzicom za poświęcenie i pomoc w wielu sprawach.