Liga wojewódzka

• autor: Kierownik, 2014-04-11 13:21

CHEMIK BYDGOSZCZ -

OLIMPIA GRUDZIĄDZ 4 - 0 ( 1 - 0 )

W drugiej kolejce rundy wiosennej gościmy na własnym boisku drużynę Olimpii Grudziądz. W początkowej fazie mecz wyrównany z lekką przewagą naszego zespołu. Nie potrafimy jednak zdobyć bramki dającej przewagę psychiczną. W końcówce pierwszej połowy udaje się to w końcu Wiktorowi Dąbek i do przerwy prowadzimy 1 - 0. Na początku drugiej połowy do ataku ruszają goście chcąc zdobyć wyrównującą bramkę jednak bez rezultatu. Kolejne trzy bramki dokłada najlepszy zawodnik tego spotkania Wiktor Dąbek i Olimpia opuszcza Bydgoszcz z bagażem czterech bramek. Gratulacje Chemik 99 :).

Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 4 - 0 ( 1 - 0 )

1 - 0 - W. Dąbek / asysta F. Łukaszewski / - 29 min

2 - 0 - W. Dąbek / asysta M. Wróblewski / - 54 min

3 - 0 - W. Dąbek / asysta F. Łukaszewski / - 59 min

4 - 0 - W. Dąbek / asysta P. Twardowski / - 61 min

Drużyna wystąpiła w składzie : Tomas, Czajka, Łukaszewski, Borowiak, Adrych, Korbal ( 55 min Chłopecki ), Perliński, Włosiński ( 50 min Gulcz ), Dąbek ( 65 min Wójcik ), Wysocki ( 40 min Wróblewski ), Twardowski ( 67 min Kliniewski )

W kolejnym ligowym spotkaniu wyruszamy do Janikowa i liczymy na kolejne punkty :)