Liga wojewódzka

• autor: Kierownik, 2014-04-17 23:12

UNIA JANIKOWO -

Galeria zdjęć

liga-wojewodzka-unia-janikowo-chemik-5455451.jpg liga-wojewodzka-unia-janikowo-chemik-5455452.jpg liga-wojewodzka-unia-janikowo-chemik-5455453.jpg

Trzeci mecz - trzecie zwycięstwo i dobry początek rundy wiosennej - mamy na koncie już w tym roku 9 punktów i zapowiadamy walkę o drugie miejsce w ligowej tabeli. W trzecim meczu gościmy w Janikowie u teoretycznie najsłabszej patrząc na wyniki i ligową tabelę drużyny Unii Janikowo. Chłopcy chyba zbyt lekceważąco podeszli do tego meczu co wyraźnie objawiało się na boisku. Również chyba drużyna gospodarzy solidnie przepracowała przerwę zimową i na pewno niejedna drużyna będzie zaskoczona postawą tego zespołu w rundzie wiosennej. Ciężko nam przyszło zdobyć te trzy punkty i mecz był naprawdę ciekawy. Jednak doświadczenie naszego zespołu wzięło górę i po trudnym meczu udaje nam się wywieść z Janikowa trzy punkty. Gratulacje za kolejne zwycięstwo dla drużyny i zdaniem sztabu szkoleniowego najlepszego zawodnika meczu Patryka Perlińskiego :)

Unia Janikowo - Chemik Bydgoszcz 0 - 2 ( 0 - 1 )

0 - 1 - Patryk Perliński - 34 min

0 - 2 - Wiktor Dąbek / asysta A. Włosiński / - 47 min

Drużyna wystąpiła w składzie : Tomas, Borowiak, Adrych, Chłopecki, Gulcz / 20 min Włosiński /, Korbal, Perliński, Dąbek, Banaszkiewicz, Wysocki, Twardowski

Żółta kartka - P.Twardowski

W kolejnym ligowym spotkaniu podejmujemy na własnym boisku drużynę Czarnych Nakło :)