Liga wojewódzka

• autor: Kierownik, 2014-05-14 08:04

LIDER WŁOCŁAWEK -

CHEMIK BYDGOSZCZ 2 - 2 ( 2 - 0 )

W kolejnym meczu ligowym rozgrywanym na ciężkim terenie Lidera w Włocławku tracimy pierwsze w rundzie wiosennej punkty oraz bramkarza. Od początku spotkania gospodarze ruszają do ataku i po prostym błędzie naszych zawodników w 9 minucie tracimy bramkę. Tracimy też bramkarza Mateusza Schalskiego, który zasłabł i musiał zostać odwieziony karetką do szpitala. Do bramki wchodzi Oskar Tomas i jako, że niezbyt był rozgrzany a szybko musiał stanąć między słupkami tak również szybko i on wyciąga piłkę z siatki. Do przerwy 2 - 0 dla gospodarzy i wynik jak również gra Naszego zespołu w pierwszej połowie nie zapowiada nic dobrego. W przerwie mała reprymenda i przynosi to efekty. W drugiej połowie spotkania Patryk Perliński zdobywa dwie śliczne bramki doprowadzając do wyrównania. Mamy jeszcze okazję do zdobycia kolejnych bramek jednak nie starcza już czasu. Wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz 2 - 2 ( 2 - 0 )

1 - 0 - Lider Włocławek - 9 min

2 - 0 - Lider Włocławek - 25 min

2 - 1 - Patryk Perliński - 36 min

2 - 2 - Patryk Perliński - 41 min / rzut wolny /

Drużyna wystąpiła w składzie : Schalski ( 15 min Tomas ), Borowiak, Adrych, Chłopecki, Korbal, Czajka, Wysocki, Włosiński ( 48 min Wróblewski ), Perliński, Dąbek ( 58 min Banaszkiewicz ), Twardowski ( 66 min Gulcz )

Żółta kartka - Adrych  ( 3 min poza boiskiem )

Mateuszowi Schalskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.