Liga wojewódzka

• autor: Kierownik, 2014-05-24 08:05

GWIAZDA BYDGOSZCZ -

CHEMIK BYDGOSZCZ 1 - 2 ( 0 - 0 )

Mecz na szczycie i zarazem derby Bydgoszczy. Wygrany w tym meczu bardzo przybliża się do zajęcia drugiego miejsca w tabeli ligi wojewódzkiej. Dlatego też oba zespoły przystępują do meczu mocno skoncentrowane i z wielką ambicją do gry i zwycięstwa. Od początku spotkania do ataku ruszają gospodarze, którzy w pierwszej połowie grają " z wiatrem ". Stwarzają oni trzy bardzo dobre okazje do zdobycia bramki jednak na przeszkodzie staje im Nasz bramkarz Oskar Tomas, który radzi sobie znakomicie i nie dopuszcza aby piłka znalazła się za jego plecami. My również stwarzamy okazję do zdobycia bramki, jednak obrońca gospodarzy ratuje swój zespół i wybija piłkę z linii bramkowej. Do przerwy wynik 0 - 0. Druga część meczu i drużyny powoli opadają z sił co pozwala zarówno jednym jak i drugim na uzyskanie okazji do zdobycia bramki. W końcu udaje się to zawodnikom Gwiazdy i w sytuacji podbramkowej były zawodnik Chemika - Sebastian Każuro dopada do piłki i silnym strzałem umieszcza ją w naszej bramce. Radość gospodarzy nie trwała jednak za długo.... Rozpoczynamy grę od środka boiska i od razu w pierwszej akcji Wiktor Banaszkiewicz doprowadza do wyrównania. Obie drużyny dalej konsekwentnie walczą o zdobycie bramki dającej zwycięstwo i trzy punkty. W ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym wykonywanym przez Mateusza Wysockiego najwyżej do piłki wrzuconej w pole bramkowe wyskakuje Patryk Perliński i strzałem głową zdobywa bramkę dla Naszej drużyny. Gratulacje za zwycięstwo dla całego zespołu :)

Gwiazda Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 1 - 2 ( 0 - 0 )

1 - 0 - Gwiazda Bydgoszcz - 60 min

1 - 1 - Wiktor Banaszkiewicz - 61 min

1 - 2 - Patryk Perliński / asysta M. Wysocki / - 70 min

Drużyna wystąpiła w składzie : Tomas, Adrych, Borowiak ( 45 min Korbal ), Czajka, Łukaszewski, Włosiński ( 45 min Chłopecki ), Wysocki, Gulcz ( 13 min Banaszkiewicz ), Perliński, Dąbek , Twardowski

Żółta kartka - B. Czajka / 5 min poza boiskiem /

Za tydzień - sobota godzina 12:00 - kolejne derby - mecz z liderem rozgrywek - Zawiszą Bydgoszcz na boisku przy ulicy Gdańskiej. Zapraszamy kibiców :)