Liga okręgowa

• autor: Kierownik, 2014-09-09 11:22

CHEMIK BYDGOSZCZ - LZS DĄBROWA

CHEŁMIŃSKA 4 - 0 ( 1 - 0 )

W tym sezonie Nasza drużyna wystartowała w rozgrywkach ligi okręgowej. Po sukcesie w ubiegłym sezonie, którym było zajęcie drugiego miejsca w rozgrywkach ligi wojewódzkiej tym razem mamy w swojej grupie trochę mniej wymagających przeciwników. Na początek mecz z zespołem LZS Dąbrowa Chełmińska i gładkie zwycięstwo w stosunku 4 - 0. Gdyby nie indolencja naszych napastników, którzy szczególnie w pierwszej połowie notorycznie nie wykorzystywali 100% sytuacji mecz mógł spokojnie zakończyć się wynikiem dwucyfrowym. W tym sezonie mecze rozgrywamy już po 40 min każda połowa oraz zawodnicy dostają za przewinienia żółte kartki co Naszych w tym meczu spotkało dwukrotnie :(

Chemik Bydgoszcz - LZS Dąbrowa Chełmińska 4 - 0 ( 1 - 0 )

1 - 0 - Perliński - 14 min

2 - 0 - Wróblewski ( asysta Romanek ) - 51 min

3 - 0 - Wróblewski - 54 min

4 - 0 - Dąbek ( asysta Łukaszewski ) - 80 min

Zespół wystąpił w składzie : Pawelski ( 69 min Tomas ), Adrych, Łukaszewski, Borowiak, Korbal, Romanek ( 55 min Chłopecki ), Wysocki, Włosiński ( 61 min Tabisz ), Perliński ( 67 min Wójcik ), Dąbek, Wróblewski ( 73 min Czapliński )