BKS Chemik Bydgoszcz - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Bydgoski Klub Sportowy Chemik, Trampkarze 1999, sezon 2012/2013 - Klasa okręgowa (Bydgoszcz 3)

Liga okręgowa Chemik - Sparta Przysiersk
Ładowanie...

Liga okręgowa

• autor: Kierownik, 2014-10-05 09:39

WDA ŚWIECIE -

CHEMIK BYDGOSZCZ 1 - 3 ( 0 - 0 )

Galeria zdjęć

liga-okregowa-wda-swiecie-chemik-5868088.jpg liga-okregowa-wda-swiecie-chemik-5868089.jpg liga-okregowa-wda-swiecie-chemik-5868090.jpg

Kolejny mecz ligowy rozgrywamy na ciężkim terenie w Świeciu. Drużyna gospodarzy w tym sezonie gra bardzo dobrze i w ligowej tabeli od samego początku sezonu plasuje się w pierwszej trójce. Mecz jeden z tych trudnych dla Naszego zespołu. Pierwsza połowa spotkania remisowa 0 - 0. Nasz zespół atakuje jednak nie potrafimy zdobyć bramki. Drużyna Wdy nastawiła się w tym spotkaniu defensywnie i gra kontrami, jednak Nasi obrońcy i bramkarz stają na wysokości zadania i nic z tego zbytnio nie wychodzi. Na początku drugiej połowy zdobywamy bramkę i gospodarze muszę zmienić taktykę jeśli myślą o punktach. Wda zaczyna grać bardziej otwartą piłkę i w rezultacie daje im to tylko utratę kolejnych dwóch bramek. W ostatniej minucie meczu zdobywają honorową bramkę po wykorzystanym rzucie karnym za zagranie ręką Naszego obrońcy w polu karnym. Mecz ciekawy jednak sędzia niepotrzebnie dopuszcza do zbyt ostrej gry co skutkuje kilkoma żółtymi kartkami dla zawodników obu drużyn. Gratulacje za zasłużone zwycięstwo dla zawodników Chemika :)

Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz 1 - 3 ( 0 - 0 )

0 - 1 - W. Banaszkiewicz ( asysta Wysocki ) - 45 min

0 - 2 - W. Dąbek ( asysta Włosiński ) - 50 min

0 - 3 - P. Twardowski ( asysta Perliński ) - 73 min

1 - 3 - Wda Świecie ( rzut karny ) - 80 min

Drużyna wystąpiła w składzie : Pawelski, Borowiak, Korbal, Adrych, Chłopecki, Romanek ( 77 min Wójcik ), Wysocki, Włosiński ( 60 min Gulcz ), Perliński, Dąbek ( 76 min Kliniewski ), Banaszkiewicz ( 56 min Twardowski )

Żółte kartki - A. Włosiński i M. Wysocki

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Start WarlubieChemik Bydgoszcz
Start Warlubie 3:0 Chemik Bydgoszcz